Regulamin portalu Centrum Ogłoszeń

1) Serwis Centrum Ogłoszeń przeznaczony jest dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.

2) Na stronach Centrum Ogłoszeń zabrania sie zamieszczania ogłoszeń sprzecznych z prawem lub kolidujących z ogólnie przyjętymi normami społeczno-obyczajowymi.

3) Centrum Ogłoszeń zastrzega sobie prawo do analizowania i korekcji jakiejkolwiek treści ogłoszeń jeśli stwierdzimy, że zawartość jest ubliżająca, nielegalna, wulgarna lub narażająca bezpieczeństwo lub godność innych.

4) Centrum Ogłoszeń nie odpowiada za treść publikowanych ogłoszeń, ani za ewentualne konsekwencje czy szkody z nich wynikłe.

5) Zasady publikowania ogłoszeń mogą ulec zmianom bez podawania przyczyn jak i wcześniejszych zapowiedzi.

6) Użytkownik zamieszcząjac ogłoszenie w serwisie Centrum Ogłoszeń wyraża zgodę na wykorzystywanie adresu email, pozostawionego w formularzu zgłoszeniowym jako email kontaktowy.

7) Użytkownicy naszej strony odpowiadają osobiście za nawiązane kontakty z innymi użytkownikami. Centrum Ogłoszeń nie ingeruje oraz nie rozwiązuje jakichkolwiek sporów między użytkownikami.

8) Używanie naszej strony opiera się na zasadzie własnego ryzyka. Jeśli nie jesteście pewni podawanych przez siebie informacji prosimy nie używać naszej strony czy serwisu.

9) Zamieszczanie wielokrotnych ogłoszeń o tej samej treści (spamowanie) jest zabronione.

10) Centrum Ogłoszeń zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyn.